Ośrodek Olimp

Ośrodek Olimp, Szklarska Poręba

Ośrodek Olimp, Szklarska Poręba

Stosunkowo tani, a niezwykle urokliwy i posiadający swoją historię obiekt, położony prawie w centrum miasta, a jednak w lesie. W lesie i u podnóża karkonoskich szczytów. Czego chcieć więcej? Jeśli komuś naprawdę mało, to znajdzie i więcej: basen, saunę, strefę relaksu, plac i pokój zabaw dla dzieci, bilard, ping-pong, kawiarnię, dwie sale bankietowe, pomieszczenie na sprzęt sportowy, miejsce biesiadne na pieczenie kiełbasek przy ognisku, darmowy parking, no i całodobową recepcję – tak że kawkę, napój czy piwko zawsze można tu dostać. Aha, do największych atrakcji należy także naprawdę bardzo dobra kuchnia – wiem coś o tym, więc możecie mi wierzyć – a śniadanie wliczone jest w cenę pobytu! 

Dla koneserów położona nieopodal Willa Olimp Retro – niejako filia Olimpu – calutka z drewna, jak bum cyc cyk, więc czasem skrzypi. A zatem, uwaga: straszy! Przeto miejcie na siebie baczenie, jak mawia poeta.

O Olimpie i Willi Retro mógłbym długo i nadaremnie. To trzeba sprawdzić samemu. Do zobaczenia w Szklarskiej Porębie! Ahoj!

Zobacz obiekt / Zarezerwuj pokój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *