Kontakt

Tomicki - SzP

Grzegorz Tomicki – doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. Poeta, prozaik, krytyk literacki. Wykładowca psychologii społecznej. Specjalista ds. marketingu internetowego. Niespożyty wędrowiec i nieuleczalny miłośnik Szklarskiej Poręby, Karkonoszy i Gór Izerskich. Mieszka w Legnicy, choć chciałby się przeprowadzić – wiadomo gdzie. A zatem do konkretów:

Zaprojektować Wam stronę www? Poprowadzić Wasz fanpage na Facebooku? Przyciągnąć gości do Waszego pensjonatu, hotelu, klientów do firmy? Sprawić, byście byli bardziej widoczni w sieci? Pomóc Wam w inny sposób? Chcecie pogadać o niczym, byle o górach? A może spełnicie moje marzenie i zaproponujecie mi jakiś pokoik w Szklarskiej Porębie? Macie coś na oku? Wszelkie propozycje mile widziane! Piszcie śmiało!

Na znajomości ze mną można tylko skorzystać, nie tylko finansowo – bezpłatnie zarażam optymizmem! Prawdę mówiąc, inaczej nie potrafię. Jak to zgrabnie ujął Janusz Korczak: „Nikomu nie życzę źle. Nie umiem. Nie wiem, jak to się robi” 🙂

e-mail: grzegorztomicki@poczta.onet.pl
FacebookDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *