Kontakt

Tomicki - SzP

Grzegorz Tomicki – autor strony o Szklarskiej Porębie. Doktor nauk humanistycznych. Poeta, prozaik, krytyk literacki, redaktor. Specjalista ds. marketingu internetowego i Public Relations. Wykładowca psychologii społecznej, sztuki autoprezentacji, teorii i praktyki reklamy, języka wypowiedzi publicznych, wiedzy o komunikacji językowej, kultury żywego słowa, warsztatu pracy dziennikarza. Niespożyty wędrowiec i nieuleczalny miłośnik Karkonoszy i Gór Izerskich. Mieszka w Legnicy, choć chciałby się przeprowadzić – wiadomo gdzie.

Przyciągnąć gości do Waszego hotelu, pensjonatu, willi, pokoi gościnnych? Sprawić, byście byli bardziej widoczni w sieci? Zaprojektować Wam nowoczesną stronę internetową? Zbudować pozytywny wizerunek Waszego obiektu?

Jedyne w Polsce kompleksowe usługi marketingowe wyspecjalizowane w turystyce górskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Karkonoszy i Gór Izerskich. Wykonywane nie tylko przez specjalistę, ale też prawdziwego pasjonata Szklarskiej Poręby i okolic. Skutecznie, tanio i z wdziękiem! Sprawdźcie mnie!

Na znajomości ze mną można tylko skorzystać, nie tylko finansowo. Bezpłatnie zarażam optymizmem – prawdę mówiąc, inaczej nie potrafię. Jak to zgrabnie ujął Janusz Korczak: „Nikomu nie życzę źle. Nie umiem. Nie wiem, jak to się robi”. Tak czy inaczej, pozdrawiam Was wszystkich 🙂

Napisz: grzegorztomicki@poczta.onet.pl
Zadzwoń: 606-581-441
Skontaktuj się: FacebookDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.